Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Polis Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Vermiyor.

Polis Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Vermiyor.

Urla Polisi Uyuşturucu tacirlerine geçit vermiyor. Urla emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği yapmış oldukları istihbari bilgi çalışmasında ......

15 Ekim 2012 09:28
font boyutu küçülsün büyüsün


Urla Polisi Uyuşturucu tacirlerine geçit vermiyor. Urla emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği yapmış oldukları istihbari bilgi çalışmasında Urla ilçesi Sıra Mahallesi Ahmet Besim Uyal Caddesinde ikamet eden "DAYI" lakaplı osman Ö (52) nin uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yaptığını tespit etti. Osnam Ö nün evi etrafında 13 Ekim 2012 günü saat 19:00 sıralarında takip çalışmasına başlayan Asayiş Büro Amirliği ekipleri saat 20:30 sıralarında daha evvel de aynı adrese geldiği tespit edilen bir motorsiklet ile 2 şahsın geldiği gördü. Şahıslardan Oğuz C (18)Osman Ö(52 ) nin evine girip 2 dakika sonra çıkması neticesinde takibe alındı.Bütün ikazlara rağmen durmayan 2 kişi sanayi istikametine kaçarak bir mermer atölyesine girdi.İçerde Polisle meydana gelen mücadelenin ardından Anıl İ (19) ve Oğuz C (18) yakalandı.Yapılan aramada meşe tabir edilen 2 adet esrar paketi yakalandı.

Yakalanan esrar paketinin ardından Urla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro amirliği ve Merkez Polis Merkezi Amirliği Ekiplerince Urla Sıra mahallesi Ahmet Besim Uyal caddesi No:72 Sayılı evde yapılan aramada bir poşet içerisinde 10 meşe esrar maddesi ele geçirdi.konuyla ilgili tahkikat devam ediyor.
                                                       
Bu haber 1,020 defa okundu.


yorumlayorum ekle


Yorumlar


  henüz yorum yok